PolskieMalzenstwo.org

Jaki jest najlepszy sposób, aby udowodnić , że jestem niezawodny, godny zaufania i że to właśnie mnie kobieta powinna wybrać?

Istnieje przekonanie, że nie opłaca się być dobrym facetem. Niestety często okazuje się, że coś w tym jest. Kobiety wydają się lubić złych facetów, buntowników, tych którzy je kochają a następnie porzucają. Tak wiele razy łamiemy sobie głowę nad wyborem wielu kobiet, jeśli chodzi o ich kochanków i mężów, zastanawiając się, dlaczego skłaniają się one ku mężczyznom, którzy traktują je źle w ten czy inny sposób, kiedy jesteśmy tutaj my: dobrzy, solidni faceci, czekający, aby traktować je jak królewny! To nie wydaje się być w porządku. I rzeczywiście nie jest.

Niezawodny chłopak

Ale wbrew pozorom, prawda jest taka, że większość kobiet pragnie dobrych mężczyzn, którzy są przy nich i traktują je odpowiednio. Tak - jest część kobiet, stanowiących mniejszość, które lubią poczucie zagrożenia, które pragną tych żyjących na krawędzi mężczyzn, obiecujących im dostarczyć dreszczyk emocji. Ale nie myślą one poza tym o niczym więcej. Kiedy przychodzi czas, aby wyjść za mąż lub mieć dzieci, kobiety te zazwyczaj zdają sobie sprawę z błędu jaki popełniły i albo udaje się im wyjść z tej całej sytuacji albo cierpią.

Większość kobiet pragnie mężczyzn, którzy są niezawodni, godni zaufania oraz uprzejmi. Nie mięczaków czy popychadła, ale facetów delikatnych i wrażliwych na ich potrzeby. Więc jak udowodnić, że jesteś zarówno ekscytującym kochankiem, jak również mężczyzną, który będzie przy niej, kiedy ona lub jej dzieci będą cię potrzebowały?

Najważniejsze jest by pamiętać, że czyny mówią więcej niż słowa. Jedną rzeczą jest zapewniać, że można na tobie polegać, że będziesz dobrym mężem i materiałem na ojca, a drugą rzeczą jest to, by to pokazać. Przychodzisz na randki punktualnie, czy ona zawsze na ciebie musi gdzieś czekać? Kiedy się pojawiasz, jesteś ubrany w sposób, który okazuje jej szacunek, czy po prostu wrzucasz na siebie byle jakie stare łachy? Kiedy ona mówi, słuchasz jej i zadajesz pytania na ten temat czy niecierpliwie wyczekujesz szansy, abyś to ty mógł mówić? Co więcej, jak zachowujesz się w relacjach osobistych z innymi ludźmi? Czy czujesz się nieustannie obciążony przez potrzeby przyjaciół oraz rodziny, czy masz prawdziwe pragnienie, aby być dla nich pomocnym? Uwierz mi, ona będzie zwracać uwagę na wszystkie te rzeczy a nawet na jeszcze więcej, w tym celu by ocenić w jaki sposób będziesz się zachowywać na dłuższą metę.

Kolejną roztropną rzeczą jest, żeby nie bagatelizować i nie krytykować jej poprzednich wyborów, aby przez to siebie stawiać w lepszym świetle. Podążając tym samym tropem, niekoniecznie trzeba mówić źle o swoich poprzednich dziewczynach i/albo żonach, gdyż to tylko postawi cię w niekorzystym świetle. Na przykład, nie sprawisz mówieniem tylko i wyłącznie o tym jaką słabą gospodynią była twoja żona i jak musiałeś sprzątać cały czas, że twoja dziewczyna pomyśli, że jesteś dobrą partią, tylko pomyśli, że jesteś marudą. Po prostu zaprezentuj się od dobrej strony w sposób konsekwentny i oprzyj się pokusie mówienia źle o innych, aby samemu się wywyższyć; to uczyni cię lepszym człowiekiem i pokaże jej, że może na tobie polegać.

I w końcu, nie zapomnij pokazać jej, że pod tą powłoką niezawodnej, odpowiedzialnej osoby czai się prawdziwy tygrys, który nie pragnie niczego więcej, jak tylko przebywać sam na sam z ukochaną kobietą. Przecież życie to nie tylko przygotowywanie jedzenia i pieluchy!