PolskieMalzenstwo.org

Polskie dziewczyny

Dziewczyny z Polski, w odróżnieniu od dziewczyn z krajów zachodnich, są wychowywane w rodzinach o silnych więzach gdzie wzajemna miłość i szacunek stawiane są na pierwszym miejscu. Dlatego życie rodzinne jest bardzo ważne dla polskich dziewcząt. Od wczesnych lat życia są one uczone by opiekować się swoimi najbliższymi jak również dalszą rodziną. Uczy się je szacunku do swojego rodzeństwa jak również osób starszych. Młode panie nie mogą sie ordynarnie ani obscenicznie zachowywać. Wręcz przeciwnie, od polskich dziewczyn oczekuje się dobrego wychowania, dyscypliny, zrównoważenia, jak również pozytywnego nastawienia do świata. Ponieważ rozwody są rzadkością w Polsce, dzięwczęta uczą się dojrzałości w prowadzeniu domu już w dzieciństwie. Łatwo im potem wprowadzić tą wiedzę w życie kiedy same wyjdą za mąż i założą własne rodziny.

Młode polskie dziewczyny są bardzo wcześnie uczone gotowania, szycia, prania i domowego gospodarowania.

Od nich to oczekuje się, że będą pomagać swoim rodzicom w gospodarstwie domowym. Ponieważ wiele polskich kobiet pracuje poza domem, młode dziewczyny przejmują często obowiązki ich matek jak na przykład w robieniu zakupów, gotowaniu, zmywaniu i praniu.W większości przypadków, polskie dziewczyny są wielką pomocą zwłaszcza przy przygotowywaniu wielkich zgromadzeń rodzinnych gdzie jest wiele potraw i wiele naczyń do zmywania i sprzątania. Wraz z pozostałymi żeńskimi członkami rodziny są one zachęcane do zbierania rodzinych przepisów by później mogły przekazać te kulinarne tradycje w momencie założenia swojej własnej rodziny.

Polska dziewczyna

Już we wczesnym dzieciństwie polskie dziewczyny uczone są szacunku dla własnej kultury i tradycji.

Ta edukacja zazwyczaj zaczyna się już w domu. Rodzice i dziadkowie uświadamiają je oraz ich rodzeństwo na temat patriotyzmu i lojalności do rodzinnego kraju. Dziewczęta uczone są tradycyjnych polskich pieśni w słowach których zawarta jest historia i tradycje Polski.

Później szkoła przejmuje rolę edukatora i wpaja dziewczętom podstawy kultury i tradycji. Każda szkoła z dumą zawiesza polską flagę i herb narodowy. Polskie tradycje są zwłaszcza szanowane w okresie Bożego Narodzenia i Wielkanocy. W ciągu Wielkanocy dziewczyny pomagają przygotowywać koszyk ze święconką, a w trakcie świąt Bożego Narodzenia dziewczęta pilnie starają się przygotowywać świąteczne posiłki umilając sobie czas słuchaniem i śpiewaniem świątecznych kolęd.

Podobnie jak elementy kultury i tradycji, zasady religijne są wpajane bardzo wcześnie w życie polskich dziewcząt. Większość Polaków wyznaje wiarę katolicką, tak więc wychowanie dziewczyn i chłopców jest oparte na zasadach katolicyzmu. Jako dzieci i poźniej nastolatki, polskie dziewczęta muszą chodzić do kościoła w każdą niedzielę. Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu kościelnym dziewczyn jest komunia święta, która przygotowuje je do wejścia w życie dorosłe na zasadach religijnych. Ponieważ religia jest sprawą nadrzędną w wychowaniu polskich dziewcząt i chłopców, polskie dziewczyny z reguły opóźniają początek życia seksualnego do czasu znalezienia odpowiedniej osoby z którą mogłyby zawrzeć związek małżeński. Nieprawdą jest jednak to, iż polskie dziewczyny nie mają wcześniej swoich sympatii.

Bardzo wiele dziewczyn spotyka się z chłopcami w szkole podstawowej, średniej a potem w szkole wyższej i często wychodzi za mąż za swoje szkolne sympatie po ukończeniu szkoły.

Urocza polska dziewczyna

Polskie dziewczyny uczęszczają do koedukacyjnych szkół, gdzie otrzymują takie same wykształcenie jak chłopcy. Od samego początku uczone są wytrwałości w dążeniu do celu i osiąganiu sukcesów. Nadzwyczaj często są one spokojne, ciche i bardzo dobrze wychowane. Wiedza jaką otrzymują jest nie tylko ogólna, ale i bardzo głęboka. Dziewczyny uczą się zarówno przedmiotów ścisłych jak i humanistycznych oraz języków obcych, i wychowania fizycznego. Oprócz szkoły, polskie dziewczyny biorą udział w wielu pozaszkolnych zajęciach jak siatkówka, chór albo szkolna orkiestra. Po skończeniu szkoły podstawowej, starają się one otrzymać wyższe wykształcenie poprzez uczeszczanie na uniwersytet. Ich ulubione zawody to nauczyciel, pielęgniarka, lub inżynier.

Jako nastolatki, dziewczyny urodzone w Polsce lubią takie same rzeczy jak dziewczyny z innych krajów. Ponieważ rodzice zachęcają je do kultywowania swoich zainteresowań, dziewczęta lubią słuchać muzyki, tańczyć, uprawiać sport i chodzić do kina. Wiele dziewczyn należy do klubów zainteresowań, gdzie mogą spotykać sie z innymi nastolatkami dzielącymi ich zainteresowania. Często więc zachęcane są by grać na instrumentach w szkole muzycznej albo chodzić na zajęcia baletu w szkole baletowej.

Polskie dziewczyny znane są ze swojej piękności, delikatności i kobiecości.

Ich niezwykła uroda została uznana na forum międzynarodowym w 1990 roku kiedy Aneta Kręglicka została nie tylko Miss Polonia, ale również Miss World. Dziewczyny wychowane w Polsce mają wspaniały gust jeśli chodzi o styl i ubiór. Bliskośc Polski do światowej stolicy mody-Francji sprawia, że młode Polki zawsze śledzą najnowsze trendy mody.