PolskieMalzenstwo.org

Jakie prezenty lubią najbardziej Polki?

Któż nie lubi dostawać prezentów? Z pewnością każdy lubi miłe niespodzianki choćby w postaci zaskakującego, czułego słówka. Do otrzymywania prezentów - tych maleńkich jak też wielce kosztownych - stworzone są... kobiety (nie muszę dodawać, że chodzi o... Polki :).

Tak. To my - płeć piękna - najbardziej lubimy upominki i niekoniecznie lubimy je rozdawać. :)

Wszystkie kobiety na całym świecie, niezależnie od rasy, kultury, wyglądu czy wyznawanych wartości z uśmiechem na twarzy otwierają małe, skrupulatnie zamknięte pudełeczka.

Prezent dla Polki

Polki nie uchodza za nazbyt awangardowe kobiety na świecie. Wiekszość z nas to zabiegane studentki, zapracowane matki i żony. Jednak każdej z nas przyda się gest, który od czasu do czasu przypomni, że ktoś nas docenia. To właśnie jest bardzo ważną rolą prezentów.

Polki sa tradycjonalistkami i w większości cieszą się z małych upominków. Jak wszystkie dziewczyny czy kobiety, uwielbiamy czekoladki; szczególnie wielosmakowe, których zjedzenie (każdej kolejnej) stanie się zagadkową przyjemnością. Bardziej romantyczne są kwiaty - szczególnie róże... Tak - zdecydowanie namiętnie czerwone róże; wystarczy jedna długa, krwiście czerwona róża a z pewnością rozpali ona iskierke w sercu każdej dziewczyny (pod warunkiem, że palec oblubienicy nie trafi na kolec").

Każda kobieta uwielbia otulać się wonią pięknego zapachu. Zdecydowanie trafnym podarunkiem są perfumy. Swieża, lekko owocowo-kwiatowa nuta, potrafi uderzyc w gust niemalże każdej polskiej kobiety lub dziewczyny. To wspaniały, nieco kosztowniejszy prezent, ale warty spędzenia nawet połowy dnia na znalezienie tego wymarzonego zapachu. Wybór jest o tyle prostszy dla mężczyzny, bowiem to właśnie jemu zapach kobiety ma sprawiać przyjemność.

Słodkości, kwiaty czy perfumy może podarować każdy. Są jednak pewne drobiazgi, które dotyczą strefy intymnej; tę zaś poruszyć może tylko wymarzony mężczyzna.

Teraz rozdzielmy prezenty dla dwóch kategorii kobiet: tą, z którą się jest i tą, którą chce się zdobyć.

Zacznijmy od tej drugiej kategorii. Ostrzegam jednak, że to odważny prezent i nie daje się takiego na pierwszej randce! Otóż Panowie! Nie ma nic bardziej ekscytującego niż sekswny prezent. Jesli seksowny prezent, to tylko... seksowna bielizna. Ponieważ Polki z reguły cenią sobie inteligencję i wysoką kulturę mężczyzny i nie są za tym, żeby iść z nowopoznanym do lóżka; wręcz przeciwnie - cenią sobie pewien stereotyp wyrafinowanej szarmancji. Zatem podarowana na pierwszej randce bielizna może przynieść w podziękowaniu... "kosza". Co innego, jeśli znacie sie już jakiś czas. Seksowna koronkowa, satynowa, jedwabna, czy jeszcze bardziej wymyślna moze stać się prawdziwym wyzwaniem. Polska kobieta lubi zawsze dobrze wyglądać, a przecież swój ubiór zaczyna od nałożenia bielizny. To bardzo osobisty prezent, bowiem kobieta może czuć go zawsze przy sobie - a właściwie na sobie - wspominajac wieczór, w którym dostała taki zaskakujący prezent.

Statystycznie 45% Polek deklaruje, że nosi białą bieliznę, 34% czarną, 10% czerwoną natomiast na bardziej odważną w kroju i kolorach decyduje się zdecydowana mniejszość. Jestem jednak przekonana, że prawie każda Polka chciałaby mieć w szafie coś z oryginalnie seksownej ekstrawagancji. Czemu nie staniczek i stringi w odcieniu bordo z prawie niewidocznej koronki? Sama ciekawość to dobry powód, żeby podarować coś szalenie sexy a kobiecie - żeby przyjąć wyzwanie.

Druga kategoria kobiet to wspaniale żony, matki i... Nie, nie, to nie początek tytułu filmu. To po prostu role jakie spełnia większość Polek. One też zasługują na wiele prezentów. Tylko często nie mają czasu, żeby się nimi cieszyć. :(

W roli żony i matki kobieta ceni sobie praktyczne prezenty; po prostu coś, co przyda się jej w kuchni czy w ogóle w domu. Wtedy przy każdym użyciu podarunku będzie mogła pomyśleć o - docenianej przez Polki - zaradności i pomysłowości mężczyzny. Każdy kochający mężczyzna sam będzie wiedział czego jego żona potrzebuje najbardziej.

Często jednak budżet polskiej rodziny nie pozwala na obdarowywanie prezentami. Mimo to pamietajmy, że zawsze jest rozwiazanie. Wszystkie kobiety na całym świecie dziękują za najwspanialsze prezenty jakie mogą dostać od życia - milość, dobroć i najpiękniejsze słowa: Kocham Cię.