PolskieMalzenstwo.org

Co Polki najbardziej lubią w zachowaniu Polaków?

Zachowanie Polaków, chociaż pozostawia wiele do życzenia, w dalszym ciągu podoba się rodzimym kobietom. Polki lubią być adorowane i znajdować się w centrum zainteresowania mężczyzn. Polki lubią, gdy mężczyzna jest dobrze ubrany, zadbany, oraz posiada wysoką kulturę osobistą. Gdyby zapytać kobietę jak wyobraża sobie ideał mężczyzny z pewnością odpowiedziałaby, że ma on być: kulturalny, zadbany, pracowity, szarmancki wobec kobiet, a także skromny i potrafiący zauważyć piękno kobiece. Te właśnie cechy charakteru mężczyzn kobiety cenią sobie najbardziej. Kobiety - Polki cenią u Polaków również inne cechy takie jak zaradność życiowa, delikatność, czułość, wrażliwość na krzywdę ludzką, a także na piękno otaczającego nas świata.

Zachowanie

Z drugiej strony polskie kobiety wprost uwielbiają, kiedy mężczyzna jest twardy i potrafi "walczyć o swoje". Coraz częściej możemy zaobserwować, że poza oceną wyglądu zewnętrznego mężczyzn Polki zwracają uwagę na te cechy, których nie widać gołym okiem. Lubią gdy mężczyzna posiada poczucie humoru, oraz potrafi znaleźć się w każdym towarzystwie, gdy nie poddaje się po pierwszych niepowodzeniach, ale walczy o swoje racje. Zainteresowanie Polek skupia się także w sytuacji, gdy mężczyzna posiada szerokie zainteresowania, nie tylko kulturalne, ale również w innych dziedzinach życia. Powstaje, zatem kolejne pytanie: dlaczego? Podejmując się odpowiedzi na postawione pytania należałoby najpierw przeprowadzić ankietę wśród kobiet i wprost zapytać je, dlaczego takie cechy charakteru, kultury, sposobu bycia cenią sobie u Polaków.

Powszechnie uważa się, że właśnie te pozytywne cechy Polaków przechodzące z pokolenia na pokolenie, przekazywanym z ojca na syna. W ostatnich latach obserwujemy zanik wyżej wymienionych cech mężczyzn. Jest to zapewne spowodowane czasami, w jakich żyjemy. Bardzo często pogoń za karierą, niekiedy wygodnictwo, oraz używki i sytuacje, w jakich się czasami znajdujemy powodują, że mężczyźni zapominają o dobrym wychowaniu. W świecie opanowanym przez brutalność, którą można spotkać na każdym kroku mężczyzna zaczyna zachowywać się jak zwierzę, które walczy o przetrwanie, zapomina przy tym o zasadach wpajanych mu w rodzinnym domu.

Cechy, które tak bardzo podobają się dzisiejszym Polkom odchodzą w zapomnienie. Polskie kobiety jednak potrafią nawet w tych zaganianych, zapracowanych i wiecznie zajętych swoimi sprawami mężczyznach zauważyć pozytywne cechy charakteru i doprowadzić do ich uzewnętrznienia się. Każda kobieta oczekuje od mężczyzny odrobiny czułości, delikatności, a nie jedynie twardych decyzji, do których podejmowania mężczyzna jest zmuszany każdego dnia.

Kolejnym rozpatrywanym problemem jest kwestia cech charakteru mężczyzn, które tak bardzo podobają się kobietom? Obserwując otaczający nas świat, oraz czytając opinie psychologów, czy innych badaczy ludzkich zachowań można wywnioskować, że zachowanie takie wywodzi się z brutalności otaczającego nas świata. Polki obserwując to, co się wokół nich dzieje, widząc całe zło otaczającego je świata szukają w Polakach całkowitego przeciwieństwa, a także oparcia i zrozumienia w ciężkich chwilach. Oczekują tym samym od mężczyzn wsparcia w pokonywaniu codziennych trudności i zmaganiach z codziennym życiem. Duża część Polek jest przekonana, że mężczyzna innej narodowości nie jest w stanie im tego wszystkiego zapewnić. W niektórych środowiskach szczególnie wiejskich znane są różne przyśpiewki opisujące cechy charakteru mężczyzn różnych narodowości, są one oczywiście przyjmowane z przymrużeniem oka, ale posiadają głębokie treści patriotyczne.

Polacy imponują, zatem swoim rodaczkom na wiele najróżniejszych sposobów i nie jest wcale prawdą, że w dzisiejszych czasach wystarczy mieć dobrze prosperującą firmę, dużo pieniędzy, wpływowych znajomych itp., żeby zdobyć serce Polskiej kobiety. Polki wychowywane w tradycyjnych domach wynoszą z nich pewne wartości, których starają się trzymać i nikt nie jest w stanie tego zmienić. Dzisiejsza Polka lubi czuć się doceniana przez mężczyznę, nie tylko podczas wykonywania codziennych obowiązków, ale także w pracy zawodowej, oraz innych dziedzinach życia. Polacy od dawna są narodem niezwykle szarmanckim wobec kobiet. Z dawnych kronik i zapisek historycznych możemy odczytać wzmianki o wysokiej polskiej kulturze wobec kobiet. Dziś Polki zwracają również uwagę na codzienne zachowanie mężczyzny nie tylko wobec płci pięknej, ale także wobec innych mężczyzn. Mężczyźni zaś żeby podobać się kobietom starają się ciągle pracować nad swoją kulturą osobistą, sposobem zachowania się w towarzystwie. Dawne wartości, jakie doceniały kobiety powoli odchodzą w zapomnienie jednak ich miejsce zajmują nowe. Nie wszystkie jednak wartości szanowane od dawien dawna odejdą do lamusa, zawsze w cenie pozostanie wysoka kultura zachowania się w towarzystwie, uprzejmość, czułość i delikatność wobec kobiet. Tego przede wszystkim oczekują dzisiejsze Polki od Polaków i właśnie te cechy są przez nie najwyżej cenione. Polki chcą po prostu czuć się bezpiecznie przy boku mężczyzny, a także chcą, aby mężczyzna dostrzegł ich urodę i zalety, cechy charakteru, oraz zaangażowanie w życie społeczne. Podsumowując powyższe rozważania można śmiało stwierdzić, że dziś, aby zdobyć uznanie Polek wcale nie trzeba nosić ich na rękach, ani obsypywać drogimi prezentami, wystarczy potrafić zachować się w każdym towarzystwie, oraz posiadać wysoką kulturę osobistą. W ten właśnie sposób można w dzisiejszych czasach zaimponować współczesnej Polce.