PolskieMalzenstwo.org

Czego Polki najbardziej nie lubią w zachowaniu Polaków?

Sposób bycia Polaków pozostawia wiele do życzenia. Obserwacje ostatnich lat potwierdzają zaginięcie podstawowych odruchów dobrego zachowania Polskich mężczyzn. Dzisiejsi panowie uważają, że wystarczy być przystojnym i bogatym, a można posiąść każdą z Polek, jednak nie tędy droga. Polki nadal zwracają uwagę na zachowania, które są powszechnie już uważane za przestarzałe. Nadęty "bufon", chociażby był najprzystojniejszy i posiadał ogromny majątek nie ma szans u większości Polek.

Polki nie lubią..

Polki po "otrząśnięciu się" z zachłyśnięcia dobrobytem i bogactwem zaczęły znów przykładać wagę do wartości, jakie zostały im wpojone w domach rodzinnych. Wartości te znane były od wieków i przekazywane z pokolenia na pokolenie, dziś znowu powracają do łask. Dzisiejsze Polki nie lubią u Polaków zarozumialstwa, nadużywania alkoholu, narkotyków, chwalenia się własnym bogactwem, zapatrzenia w samego siebie, braku kultury osobistej, braku umiejętności zachowania się w towarzystwie a także przechwalania się własnymi sukcesami odnoszonymi w różnych dziedzinach życia. Jedną z cech, jakiej Polki nie lubią, czy nawet wręcz nienawidzą u Polaków jest nadużywanie napojów alkoholowych. To właśnie alkohol jest przyczyną rozpadu wielu wspaniale zapowiadających się związków. Polacy natomiast uważają, że aby zaimponować dziewczynie trzeba być takim jak inni, czyli po prostu używać życia. Może to być na początku miłe i przyjemne, jednak po jakimś czasie staje się nudne i monotonne.

Dzisiaj w dobie wielu zagrożeń, którymi obok alkoholu są narkotyki, oraz inne używki, zauważyć można niechęć młodych kobiet do takiego trybu życia.

Kobiety lubią być w kręgu zainteresowania mężczyzny i nie tolerują obojętnych postępowań wobec nich. Nie chodzi tu oczywiście o noszenie swojej kobiety na rękach, czy tez obsypywanie jej drogimi prezentami itp. Czasami wystarczy po prostu rozmowa, wspólna zabawa, spacer, wyjazd na wakacje. Dzisiejsze Polki nie znoszą monotonii i bezczynności. Większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego i uważa, że gdy już zdobędą kobietę, z którą chcieliby spędzić resztę swojego życia mogą na tym poprzestać i prowadzić zwykłe "szare" monotonne życie. Czasami zdarza się tak, że po ślubie kobiety dopiero odkrywają, z kim tak naprawdę się związały i że to na nie spada większość obowiązków domowych. Wystarczy posłuchać opinii młodych Polek, które wyszły za mąż. Wiele z nich skarży się, że nigdzie ich ze sobą nie zabierają, że wolą sobotnie wieczory spędzać przed telewizorem w domu, podczas gdy one wolałyby wyjść do dyskoteki czy chociażby na spacer. Takie zachowania mężczyzny zniechęcają do niego kobietę i wcześniej czy później prowadzą do spadku lub zaniku zainteresowania nim.

Ponadto dzisiejsze Polki nie lubią w sposobie bycia mężczyzn nadmiernego bałaganiarstwa, oraz bierności. Kobieta jest z natury przyzwyczajona do nienagannych porządków, natomiast większość mężczyzn nie zwraca na to większej uwagi. W tym miejscu popełniają oni błąd, gdyż porozrzucane części garderoby mogą być przyczyną awantury, podczas której wyciągane są najczęściej wszystkie przykre rzeczy. Kolejną rzeczą, jakiej nie lubią Polki w kulturze Polaków jest zbyt mała dbałość o higienę osobistą. Sytuacja ta w ostatnich latach uległa znacznej poprawie, ale ciągle jeszcze stanowi kość niezgody pomiędzy kobieta i mężczyzną. Polki dość dbają o swoją higienę, oraz nienaganny wygląd zewnętrzny. Ponadto Polki nie lubią u Polaków niestosownego ubierania się, braku odpowiedniego uczesania, zaniedbanych butów. Nie trzeba od razu ubierać się w garnitur, jednak należy zadbać o schludny wygląd. Nie znoszą one bowiem gdy mężczyzna zakłada brudne, nierzadko przepocone ubranie i tak ubrani starają się znaleźć w towarzystwie.

Opisywany tutaj wygląd zewnętrzny mężczyzny nie jest jedynym czynnikiem, do którego Polki przywiązują swoją uwagę, duży wpływ ma także zachowanie i kultura osobista. Kobiety, bowiem zwracają uwagę na detale zarówno w wyglądzie zewnętrznym jak i w zachowaniu się, na co dzień. Do najbardziej nielubianych przez Polki zachowań mężczyzn z pewnością należą: zarozumialstwo, nieodpowiednie odzywki, nagminne używanie słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne, arogancja, nadmierne okazywanie swojej wyższości, braku zaradności życiowej, bierności. Niechęć Polek do mężczyzn zachowujących się nagannie bierze się zapewne z tego, że w rodzinnym domu, lub u sąsiadów, obserwowały podobne zachowania, które mogą prowadzić do niezgody. Jest to spowodowane tym, że kobieta pragnie przy mężczyźnie mieć poczucie bezpieczeństwa, oraz dobrej przyszłości. Mniejsze znaczenie dla Polek ma fakt niezamożności czy też wręcz ubóstwa, zdają sobie one, bowiem sprawę z tego, że jeżeli mężczyzna jest zaradny i przedsiębiorczy to nie grozi jej przy nim żadne niebezpieczeństwo i że zawsze sobie poradzą.

Wyciągając wnioski z powyższych rozważań można śmiało stwierdzić, że dzisiejsze Polki powracają do tradycji wpajanych im przez matki, przekazywanych z pokolenia na pokolenie i takie właśnie kryterium wyboru stosują poszukując dla siebie odpowiedniego mężczyzny. Polki unikają, zatem mężczyzn wykazujących się nagannym zachowaniem, oraz podobną kulturą.