PolskieMalzenstwo.org

On nie chce drugiego spotkania ze mną..

Taka sytuacja może rzeczywiście być powodem zranionego serca. Kobiety, cudowne kobiety, które wychodzą na randkę z właściwych powodów, okazują całe swoje zainteresowanie i szacunek ich randkowym partnerom i nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do chęci ponownego spotkania się w najbliższej przyszłości, często bezowocnie oczekują na jego telefon podczas długich samotnych wieczorów tylko po to, by nigdy już nie zadzwonił. Dlaczego tak się dzieje? Mówiąc wprost wina może być po jednej lub po drugiej stronie.

Druga randka

Jeżeli wina jest po Twojej stronie – nie koniecznie w znaczeniu czegoś złego, ale jako wyjaśnienie dlaczego taka sytuacja może istnieć – zwykle któraś z następujących rzeczy miała miejsce. Po pierwsze mogłaś być zbyt poważna jak na pierwszą randkę. Jeżeli wszystko o czym mówiłaś skupiało się na małżeństwie i dzieciach lub żądałaś więcej uwagi i zainteresowania sobą niż byłoby to normalne w sytuacji gdzie dwoje obcych ludzi próbuje się zapoznać, Twoja intensywność mogła go wystraszyć. On tylko próbował Cię poznać, a Ty robiłaś wrażenie, że jesteście już w drodze do ołtarza! Jeżeli masz taką tendencję, musisz się trochę zrelaksować, bądź zainteresowana, ale nie monomaniakalna, i uwierz, że on wie, że go lubisz.

Kolejny problem może być w tym, że kładłaś na niego presję żeby zadzwonił. Wierz albo nie, ale stare porzekadło, które słyszałaś od swojej matki, jest prawdziwe: bycie trudną do zdobycia działa! Nie znaczy to, że powinnaś być dla niego oziębła lub złośliwa pod różnymi względami. Ale znaczy to, że jeśli będziesz wyglądać na zdesperowaną, podświadomie będzie on myślał że nie masz innych opcji, co może wywołać w nim uczucie, że nie jestem tym czym się wydajesz.

Będzie wtedy ostrożny i prawdopodobnie nie zadzwoni więcej. Z drugiej strony, jeżeli będziesz beztroska na temat tego czy zadzwoni czy nie, będzie mu to mówiło że jesteś pociągającą kobietą, którą pragnie poznać wielu innych mężczyzn, co zwiększy Twoją atrakcyjność w jego oczach.

Oczywiście problem może być taki, że odbiegasz od tych rzeczy w całkowicie przeciwnym kierunku – zachowujesz zbyt wielki dystans lub jesteś nieprzystępna. Mówisz tylko o sobie i nie dopuszczasz go do głosu. W takiej sytuacji powinnaś się zastanowić czy w ogóle lubisz tego człowieka, czy też czas na zmianę.

Wina może też być po jego stronie. Jeżeli on jest graczem, który po prostu chce mieć dużo dziewczyn do zabawy, na pewno nie zadzwoni do Ciebie więcej, gdyż jego celem jest już następna kobieta. Z drugiej strony może on być cudowną osobą i nigdy nie wywierałaś na nim presji pod żadnym względem, niemniej jednak może on cierpieć na wyolbrzymiony lęk przed podjęciem rodzinnych zobowiązań, co dla niego może nawet oznaczać więcej niż jedna randka. Jeśli którakolwiek z tych rzeczy odegrała rolę, jesteś w lepszej sytuacji, że on już więcej nie zadzwonił! Przecież szukasz kogoś na resztę życia.

Zmartwieniem jest fakt, że jeśli ciągle się to powtarza i Ty nie jesteś osobą po czyjej stronie leży wina, być może podświadomie wybierasz nieodpowiednich mężczyzn. Przyjrzyj się długo i dokładnie mężczyznom którzy wydają Ci się atrakcyjni. Jeśli niezmiennie są to ludzie nienadający się na długotrwały związek, to wtedy musisz popracować nad swoimi własnymi tendencjami, zakładająć że naprawdę szukasz mężczyzny którego możesz pokochać i poślubić.