PolskieMalzenstwo.org

Co Najbardziej Lubią Polacy w Polskich Dziewczynach i Kobietach?

Jak ze wszystkim na tym świecie różni ludzie, a w tym wypadku mężczyźni, znajdują różne cechy charakteru, kultury, czy wreszcie wyglądu zewnętrznego jakie im odpowiadają kiedy porównują w rozmowie przecietną Polkę z np. przecietną Amerykanką. Więc co mają w sobie polskie dziewczyny czego nie można znaleźć u przedstawicielek płci pięknej z innych krajów? Znany piosenkarz Andrzej Rosiewicz zaśpiewał kiedyś w swoim słynnym przeboju sprzed lat, że "Najlepsze Witaminy Mają Polskie Dziewczyny." Skupmy się więc na kilku - moim zdaniem - najważniejszych "witaminach."

Witamina A jak pierwsza litera w wyrazie "Amor" - mitologicznego boga miłości ze starożytnego Rzymu. Nie ma co ukrywać, że temat kochania się czy seksu należy do najbardziej popularnych wśród mężczyzn kiedy rozmawiają o kobietach. Pozwolę więc sobie zacząć od tej "witaminki." Tutaj możemy uzyskać najbardziej różniące się opinie w zależności od indywidualnych doświadczeń życiowych panów lub po prostu ich braku. Ci którzy podróżują mieliby na pewno więcej do powiedzenia i do porównania od tych którzy nie mieli takiej okazji. Z całą pewnościa możemy jednak powiedzieć, że to co obce i inne zawsze będzie bardziej przyciągało naszą uwagę i rozbudzało w nas większy apetyt na "jedzenie." Poza tym, dla tych którzy lubią się wygadać podczas "jedzenia" nareszcie można zrobić to bez żadnych konsekwencji bo czego się obawiać jeśli nas i tak nie rozumieją co do nich mówimy. Witaminę A zaliczyć muszę więc na niekorzyść dla polskich pan. Mam nadzieję, że polskie panie i pan Andrzej Rosiewicz mi za to wybaczą.

Lubię dziewczyny

Witamina B kojarzy mi się osobiscie najbardziej z Barwa Głosu. Lata spędzone na ziemi amerykańskiej sprawiły, że spojrzałem inaczej na tą zdawałoby się małoznaczącą cechę kobiety. Miły i delikatny głos to jedna z cech u kobiety jaka pozytywnie oddziałowuje na mnie jako na mężczyznę. Niski i gruby głos, jak ten np. do których przyzwyczaiły nas sportsmenki z byłego NRD zażywające męskie hormony w celu osiągnięcia lepszych wyników, z pewnością odstraszyłby niejednego feceta zanim jeszcze usłyszałby on w kościele grube: "Ja Gerrrtrrruda biorrre cię Rrroman za męża." Z kolei wysoki i piskliwy głos wprowadziłby niejednego do szaleństwa kiedy miałby przyjemność znaleźć w towarzystwie kilku pań o podobnej Barwie głosu. Witamina B plusem dla Polek.

Witamina C czyli to Coś co mają polskie dziewczyny a czego nie mają inne. Coś może być typowo słowiańskim kolorem włosów lub kształtem twarzy. Coś może być średnio wyższym ilorazem inteligencji jaki zdaniem niektórych panów mogą mieć polskie dziewczyny w porównaniu z innymi. Trudno jest powiedzieć co się ma na myśli przez to Coś, ale z całą pewnością Coś istnieje. Tajemnicze Coś i witaminę C pozostawiam do komentarza według własnego uznania. Wszystkich, którzy zechcieliby się podzielić swoimi uwagami prosimy o kontakt z edytorem redakcji, a najciekawsze uwagi postaramy się zamieścić w naszej internetowej gazecie.

Witamina D to przede wszystkim Dom i życie rodzinne. Na całym świecie, zwłaszcza w państwach wysoko uprzemysłowionych, mamy do czynienia z tendencją u kobiet do stawiania kariery zawodowej i wykształcenia na pierwszy plan w życiu. Jest to na pewno pozytywny przejaw usamodzielniania się kobiet w porównaniu z poprzednimi dekadami. Dla wielu mężczyzn kobieta niezależna może oznaczać odpowiedni poziom zycia i dodatkowe źródło pieniędzy i stabilności w rodzinie. Są jednak mężczyźni, którzy mogą odebrać taki przejaw usamodzielniania się swojej partnerki jako pewnego rodzaju zagrożenie w życiu osobistym. Kobieta może po prostu nie mieć czasu na angażowanie się w związek i jeśli uzna, ze jej przeszkadzamy w dążeniu do własnych celów relacje mężczyzna - kobieta mogą delikatnie mówiąc bardzo na tym ucierpieć. A jakie są polskie kobiety w tym przypadku? Sądzę, że sytuacja gospodarczo - ekonomiczna i głębokie korzenie katolickie w społeczeństwie polskim sprawiają, że rozwody nie są jeszcze tak "modne" jak np. w USA a życie rodzinne odgrywa ważną rolę w świadomności każdej Polki. Witaminę D zaliczę na korzyść dla naszych pań.

Energia i pracowitość daje Polkom przede wszystkim witamina E. Któż z nas przebywąjac na dłużej za granicą nie spotkał się kiedyś z opinią ze strony Niemca, Włocha, czy Holendra, że Polki są bardzo pracowite. Jeszcze raz muszę powrócić tutaj do naszej sytuacji ekonomiczno-politycznej w kraju i stwierdzam, ze naszym szczęściem w nieszczęściu jest to, że brak pracy i niższy standard życia pozytywnie wpływa w tym wypadku na korzyść Polek. Być może w niedługim czasie, w miarę zbliżania się polskich standardów do standardów krajów zachodnio i południowo europejskich, Polki również się "rozleniwią". Na razie jednak nasze Panie w większości mają co innego na głowie niż to jak przygotować sobie drinka i zasiąść wygodnie w fotelu z pilotem czekając na kolejny odcinek "Oprah Show". Witamina E jest ważną witaminą wśród Polek.

Jak bardzo polskie kobiety są kobiece może nam pomóc wyjaśnić witamina K. To szerokie pojęcie postaram się zawęzić do tematu związanego z ubieraniem Polek. Miałem okazje podróżować do różnych krajów i przekonałem się osobiście, że ubiór zewnętrzny w dużym stopniu oddaje lub ujmuje na kobiecości kobiet. Oczywiście znikoma ilość odzieży, jak wtedy kiedy znajdujemy się na plaży, lub po prostu jej brak zawsze zwykle pozytywnie podkreśla tzw. kobiecość. Trudno bowiem nie zauważyć różnicy w budowie ciała kiedy ciało jest nieosłonięte. Odpowiednie ubieranie się lub ubieranie sie z klasą, a do takich zaliczę niewątpliwie sposób uberania się naszych polskich pań, powoduje jednak że to właśnie kobiety w Polsce chcąc nie chcąc najbardziej przyciagają mój wzrok kiedy znajdę się na ulicy. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam więc, że witamina K występuje wśród Polek w dużej ilosci.

Wreszcie ostatnia z witamin na jaką chciałbym zwrócić uwagę to witamina PP. Witamina PP to inaczej po prostu Polska. Tak jak w życiu każdego prawdziwego mężczyzny Polaka w mniejszym lub większym stopniu ważne są Polskie Piwo, Polskie Pierogi, Polska Piłka, itd. - tak samo ważne jest to, że Polskie Panie są Po Prostu Polskie. Chcąc nie chcąc jesteśmy Polakami i zawsze będziemy się czuć Polakami niezależnie od tego jak bardzo nasz własny rząd zajdzie nam za skórę czy jak bardzo zdenerwuje nas sąsiad - Polak. Wychowanie w kulturze polskiej i z polskimi tradycjami sprawia, że czujemy się swojsko wśród ludzi o podobnym do nas podejściu do życia. Oczywiscie znajdą się wyjątki i wady tzw. Polskości, ale jaki naród na ziemi ich nie ma? Witamina PP w pojęciu np. Hiszpana mogłaby nosić miano witaminy SS od Spania, a w słowniku Włocha II od Italia. Nie chodzi więc o to, że przedstawicielki innych krajów jej nie posiadają tylko że posiadaja ją w innej postaci. Tak wiec to co dla Polaka jest ważne w Polkach i może to tylko znaleźć u Polek, Hindus znajdzie tylko u kobiet z Indii, itd. Jednak dla nas Polaków to właśnie witamina PP jest typowo polską witaminą i być może najważniejszą wśród całej gamy witamin jakie wyróżniają Polki od cudzoziemek.

... Jest jeszcze jedna ważna zaleta korzystania z diety bogatej w naturalne witaminy z grupy ADEK oraz B i PP jakie oferują nam nasze ukochane panie z Polski. Nie zachodzi obawa, ze przedawkujemy. Tak wiec - odżywiajmy sie zdrowo i do woli!