PolskieMalzenstwo.org

Słyszałem, że wiele Polek tak naprawdę zainteresowanych jest małżeństwem i nie będą pracować na dłuższą metę – czy to prawda?

Owszem prawdą jest to, że tradycyjne Polski przywiązują dużą wagę do małżeństwa i rodziny. Prawdą jest również to, że jeśli zatrudnisz Polkę, która jeszcze nie jest mężatką, z pewnością nią zostanie po pewnym czasie. Ale oczywiście można to też powiedzieć o kobietach wszystkich narodowości i kultur; i bardzo często się zdarza, szczególnie w dzisiejszych czasach, że małżeństwo nie musi oznaczać, że kobiety porzucają swoje kariery zawodowe w celu opieki nad mężami i dziećmi.

Kariera kobiet

Nie oznacza to, że rodzina nie jest dla Polek na pierwszym miejscu; w tym sensie są bardzo tradycyjne i możesz być pewien, że ich nowi mężowie (jeśli i kiedy ich znajdą) będą dla nich bardzo drodzy. Ale kobiety wszystkich kultur wymagają od siebie sprostania wielu wymaganiom, i Polki nie są tu wyjątkiem. Tak jak byś sobie tego życzył, by pracownicy byli oddani swojej pracy, tak większość pracodawców przyznaje, że zdrowi, szczęśliwi, wyważeni ludzie stanowią najlepszych pracowników. I ty również będziesz korzystał z nowo odkrytego szczęścia twojej polskiej pracownicy, jeśli znajdzie ona miłość w czasie swojego zatrudnienia u ciebie (jak również ze szczęścia ze znalezienia narzeczonego).

Może również zdarzyć się tak, że twoja nowa Polska pracownica znajdzie miłość w pracy! To się zdarza, jak sam wiesz, i chociaż czasami może to być źródłem napięcia, w takiej sytuacji są szanse, że wszystko w środowisku pracowniczym będzie spotęgowane. Skąd to wiemy? To proste! Polki, w większości nie są zainteresowane sypianiem z kim popadnie, posiadaniem wielu chłopaków, i tak dalej. One szukają swojej jedynej, prawdziwej miłości, tej, której mogą oddać serce i duszę, wtedy nie wystąpi wysoki współczynnik dramatyzmu, który na pewno się pojawia, gdy masz do czynienia z ludźmi, którzy żyją na zasadzie „kochaj je i zostawiaj je”. No i możesz zostać zaproszonym na tradycyjne polskie wesele!

Jedyna rzecz o której możesz myśleć na dłuższą metę, jest prawdopodobieństwo, że twoja pracownica może chcieć chociaż jednego dziecka. Prawdą jest, że większość kobiet potrzebuje przynajmniej trochę urlopu macierzyńskiego. Jednakże, rzeczywistość jest taka, że większość biznesów osiąga korzyści przy byciu hojnym jeśli dochodzi do takiego urlopu; mianowicie w formie wdzięcznych i lojalnych pracowników, którzy prawie zawsze zachwyceni wracają do pracy i pracują nawet ciężej niż przedtem, aby pokazać swoje zaangażowanie w pracę. Jest prawdą, że nie jest to sytuacja, która dotyczy tylko Polek ale tak samo kobiet wielu różnych kultur i narodowości; no chyba, że nie jesteś w ogóle chętny do zatrudniania kobiet (co oczywiście w ogóle nie ma sensu!), to możesz mieć pewność, że nie ma nic szczególnie niepokojącego co dotyczy Polek, jeśli chodzi o miłość, małżeństwo czy poród.